ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Акція "Рівномірний підключай - газ вигравай!"

01.06.2021

акція акція акція акція
thumb-image-9308217

ТОВ «Львівгаз збут» оголошує про початок акції «Рівномірний підключай - газ вигравай!». У червні, при підключенні до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж», клієнти компанії можуть отримати газ у подарунок.

Рівномірний підключай - газ вигравай!

Окремі призові фонди передбачені для жителів Львівщини та Тернопільщини, які, при виконанні умов акції, візьмуть участь у розіграші сертифікатів на газ: 

  • 1 місце – сертифікат 3000 грн на газ
  • 2 місце – сертифікат 2000 грн на газ
  • 3 місце – сертифікат 1000 грн на газ
  • 4-5 місця – сертифікат 500 грн на газ
  • 6-10 місця – сертифікат 250 грн на газ.
Крім того, 100 перших учасників гарантовано отримають по 50 грн на газ!

Умови акції:

  • В акції беруть участь тільки власники газового котла, що перейшли на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» у період з 1 по 30 червня 2021 року.
  • Учасники акції мають сплатити у червні перший місячний платіж.

Переможців визначимо з допомогою сервісу random.org та оголосимо 9 липня.

Суми, зазначені у сертифікатах, будуть зараховані на особові рахунки переможців і відобразяться як переплата. Сертифікатом можна сплатити лише за спожитий газ, він не підлягає обміну на грошовий еквівалент та не може бути переданий третім особам. Виграна сума не може бути використана як сплата за доставку газу.

Нагадаємо про переваги нового тарифу «Твій газ Рівномірний платіж». Споживачі, які його оберуть, зможуть уникнути великих сум у платіжках під час опалювального сезону завдяки рівномірному розподіленню оплати на весь термін дії тарифу.

Суть тарифної пропозиції полягає у тому, що минулорічний обсяг споживання множиться на зафіксовану на рік ціну за кубометр газу і споживач щомісяця сплачує рівні частини від отриманої суми. Ціна за кубометр блакитного палива в тарифі «Твій газ Рівномірний платіж» – 7,99 грн.

Сплатити за газ