ТВІЙ ГАЗЗБУТ

«Львівгаз збут» зупиняє місячний тариф

25.06.2021

thumb-image-9376173

Тариф «Твій газ Місячний» припиняє дію з 1 серпня 2021 року, адже стрімке здорожчання газу в Україні та Європі триває і надалі.

На сьогодні ринкова ціна енергоресурсу суттєво перевищує позначку 7,99 грн за кубометр (вартість блакитного палива у базовій річній пропозиції та тарифі «Твій газ Рівномірний платіж»). Саме тому з липня підключення нових абонентів на тариф "Твій газ Місячний" припиняється.

Для чинних підписників місячної пропозиції «Львівгаз збуту» протягом липня ціна залишиться незмінною – 7,99 грн за кубометр. А з 1 серпня клієнти, які раніше перейшли на тариф «Твій газ Місячний», автоматично повернуться на тарифікацію за умовами базової пропозиції «Твій газ Річний» - 7,99 за кубометр.

Споживачам, які використовують блакитне паливо для обігріву осель, фахівці ТОВ «Львівгаз збут» радять перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» (7,99 грн). Він дозволяє уникнути великих сум у платіжках під час опалювального сезону. Обравши тариф «Твій газ Рівномірний платіж», взимку клієнти компанії можуть сплачувати до 40% менше, ніж реально споживають.

Дізнатися більше інформації про тариф, знайти калькулятор для обчислення суми щомісячного платежу, а також замовити його  можна тут: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua

Сплатити за газ