ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

22.04.2021 / 12:38

Які тарифи на газ для населення запропонує «Львівгаз збут»

З 1 травня крім обов’язкового річного тарифу на газ компанія «Львівгаз збут» запровадить для своїх клієнтів ще два привабливі тарифи - «ТВІЙ ГАЗ – РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» та «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ».

Нові тарифи

Нові тарифи

З 1 травня крім обов’язкового річного тарифу на газ компанія «Львівгаз збут» запровадить для своїх клієнтів ще два привабливі тарифи - «ТВІЙ ГАЗ – РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» та «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ».

Побутові споживачі зможуть проаналізувати інформацію про нові пропозиції та обрати найбільш вигідний для себе тариф. Ціни на блакитне паливо в рамках трьох нових тарифів будуть відомі до 25 квітня.

1. Тариф «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ»

На тариф «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» усіх побутових споживачів переведуть автоматично. Він діятиме з 1 травня цього року до 30 квітня 2022 року (12 місяців).

Переваги тарифу для клієнтів:

 • Ціна газу продовж року може змінитися лише у бік зменшення.
 • Не потрібно збирати документи і підписувати новий договір.
 • Процедура передачі показників лічильника та сплати за газ не змінюється.

Отже основна перевага тарифу «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» - страховка від зростання ціни.

2. Тариф «ТВІЙ ГАЗ – РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ»

Другий тариф, який почне діяти з 1 травня, - «ТВІЙ ГАЗ – РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ». Цей тариф дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року.

Як це відбувається? Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і клієнт щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу, залежно від кількості місяців, що залишилися до дати завершення дії тарифу.

Переваги тарифу для споживачів:

 • Ціна вигідніша, ніж у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ», і не змінюється впродовж року.
 • Однаковий щомісячний платіж під час дії тарифу.
 • Немає надмірного навантаження на гаманець в опалювальний сезон.

Для того щоб перейти на тариф «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» потрібно подати нову заяву-приєднання. Здійснити перехід на тариф можна до 31.08.2021. Але фактично чим раніше клієнт перейшов на цей тариф, тим менший щомісячний платіж .

Термін дії тарифу до 30 квітня 2022 року. 

3. Тариф «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ»

Ціна газу у межах тарифу «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ» буде ринковою, вона публікуватиметься на сайті щомісяця за п’ять днів до початку періоду постачання.

Особливості тарифу:

 • Ціна на газ є ринковою і встановлюється щомісяця.
 • Є можливість зекономити, якщо газ подешевшає.
 • Процедура передачі показників лічильника та сплати за газ не змінюється.

 

АНОНС

Також компанія планує згодом запропонувати своїм клієнтам ще один тарифний план: «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» (раніше – акція «Твоя енергонезалежність»).

Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» - це продовження традиційної акції компанії «Твоя енергонезалежність», яка дозволяє споживачам створити власний газовий запас на опалювальний сезон. Споживач матиме можливість придбати блакитне паливо заздалегідь за літніми цінами і споживати його впродовж опалювального сезону.

Переваги тарифу для клієнтів:

 • Потрібний обсяг газу на опалювальний сезон клієнт визначає самостійно.
 • Газ закуповується за низькою літньою ціною.
 • Розглядається варіант оплати за газ у розстрочку.

Під час опалювального сезону 2020-2021 рр. акція «Твоя енергонезалежність» від ТОВ «Львівгаз збут» дозволила клієнтам зекономити майже 10,5 млн грн

Про дату запровадження тарифу «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» повідомимо додатково.