ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

16.04.2021 / 09:50

Пакетна пропозиція ТОВ "Львівгаз збут": газ та електроенергія від одного постачальника

Дослідження бізнес-середовища свідчить, що зараз існує запит на спільного постачальника газу та електроенергії. ТОВ «Львівгаз збут» готове задовольнити цю потребу клієнтів та пропонує представникам малого та середнього бізнесу, а також бюджетним організаціям пакетну пропозицію - електроенергія та газ від одного постачальника.

Вигідна пропозиція від ТОВ "Львівгаз збут"

Вигідна пропозиція від ТОВ "Львівгаз збут"

«Ми не обмежуємо географію своїх клієнтів лише Львівщиною. От нещодавно вийшли на енергетичний ринок в Тернопільській області і вже отримали перемогу в 16 тендерах на постачання електроенергії бюджетним організаціям. Це свідчить про довіру до бренду. Маємо також клієнтів на Київщині, Полтавщині та Черкащині, яким постачаємо енергоресурси», - розповів директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк.

Чому варто обрати «Львівгаз збут» своїм постачальником газу та електроенергії:

  • Ми – компанія з понад п’ятирічним досвідом роботи та бездоганною репутацією.
  • Індивідуальний підхід до формування ціни.
  • Відсутність штрафів за небаланси по групі Б.
  • Пропонуємо пакетну пропозицію (природний газ + електроенергія).
  • Пакетна пропозиція компанії передбачає обслуговування клієнта одним персональним менеджером, який вестиме обидва напрями та консультуватиме з усіх питань, які виникатимуть.
  • Основну частину документообігу менеджер бере на себе: оперативне формування рахунків та актів виконаних робіт з обох видів постачання, оперативне укладання нових договорів або внесення змін у діючі.

Для клієнтів компанія пропонує три тарифних пакети з різними умовами оплати: передоплата, післяоплата та подекадна оплата.

Детальні умови постачання електроенергії можна знайти на офіційному сайті ТОВ «Львівгаз збут» у розділі «Електропостачання» або дізнатись за телефоном (067) 642-56-56.

Нагадаємо, ліцензію на постачання електричної енергії непобутовим споживачам ТОВ «Львівгаз збут» отримало в червні минулого року.