ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

19.04.2021 / 14:09

Учасники акції "Твоя енергонезалежність" від ТОВ "Львівгаз збут" зекономили майже 10,5 млн гривень

Учасники акції «Твоя енергонезалежність» використали за шість місяців опалювального сезону 91% закупленого «на зиму» газу. За допомогою менеджерів ТОВ «Львівгаз збут» споживачі змогли спланувати своє споживання газу досить точно.

Підсумки акції "Твоя енергонезалежність"

Підсумки акції "Твоя енергонезалежність"

«Під час опалювального сезону учасники акції «Твоя енергонезалежність» використали 3 млн 643 тис кубометрів газу на суму 17 млн 667 тис грн. Ми порахували, що в загальному економія учасників акції склала майже 10,5 млн гривень. Зараз отримуємо багато запитань, чи буде акція цього року. Позитивні відгуки клієнтів надихають компанію запланувати акцію й на цей рік», - розповів директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк.

У минулорічній акції «Твоя енергонезалежність» взяли участь 3928 клієнтів ТОВ «Львівгаз збут». Вони придбали газ на опалювальний сезон за спеціальною ціною 4,49-5,49 грн за кубометр. 

Жителька містечка Миколаїв на Львівщині Леся Парфаняк брала участь в акції вже вдруге:

«Минулого літа напередодні акції уважно стежила за новинами на сайті та чекала початку акції. Встигла купити 1000 кубів газу за найменшою акційною ціною - 4,49 грн за кубометр. І з цьогорічними цінами розумію, що зекономила суттєво. Вже дізналась у менеджерів, що акція планується й цього року. Обов’язково візьму участь знову».

Жінка жартує, що рідні називають її «королевою планування», оскільки вона змогла ідеально розрахувати кількість кубів на шість холодних місяців. Трохи менше споживали газу в жовтні та листопаді, бо місяці були теплі, зате добре грілися в інші місяці.

Разом з пані Лесею ми порахували її економію завдяки участі в акції. При такому ж споживанні газу за актуальними цінами їй довелося сплатити б на 3035 гривень більше.  

Клієнтам, які використали газу менше, ніж закупили, компанія пропонує повернути залишок коштів на картковий рахунок  або ж зарахувати їх як оплату за наступні періоди. Учасники акції самі мають обрати зручний для себе варіант та заповнити відповідну заяву. Зразки заяв можна завантажити на сайті компанії.   

Нагадаємо, акція «Твоя енергонезалежність» проходила у три етапи. Під час першого етапу клієнти ТОВ «Львівгаз збут» мали можливість купити газ на опалювальний сезон за ціною - 4,49 грн за кубометр. На другому етапі вартість резервного газу становила 4,99 грн. Під час третього етапу акції газ купували по 5,49 грн.

Зараз ТОВ «Львівгаз збут» працює над розробкою нових тарифних пропозицій, які будуть доступними вже з 1 травня.