ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

27.12.2015 / 00:32

Як правильно заповнити квитанцію

Правильно заповнена квитанція дозволить вам легко перевірити коректність проведених нарахувань. І ви матимете абсолютно прозору картину своїх взаємин з постачальником послуг. Щоб зекономити ваш час при заповненні квитанції про оплату за газ ми пропонуємо вам ознайомитися з покроковою інструкцією заповнення квитанції.

Окремі категорії споживачів мають пільги по оплаті за газ

Окремі категорії споживачів мають пільги по оплаті за газ
ФОТО: 104.ua

Починаючи з 01 липня 2015 року, оплата вартості послуг з газопостачання здійснюється на поточний рахунок із спеціальним режимом використання постачальника природного газу - ТОВ "Львівгаз Збут".

Завантажити рахунок на оплату за газ можна в "Особистому кабінеті" на сайті 104.ua

Якщо споживач отримав рахунок, у якому вказано розрахункові, а не фактичні обсяги спожитого природного газу, то це означає, що газорозподільне підприємство не отримало вчасно фактичні показання лічильника такого споживача.

В такому разі газові компанії просять споживача не турбуватися та діяти таким чином:

  • Вказати в рахунку за газ та відривному талоні рахунку показання свого лічильника та дату їх зняття.
  • У будь-який зручний для споживача спосіб здійснити оплату. 
  • Не забути наступного місяця вчасно передати фактичні показання лічильника. Це дозволить сплачувати лише за спожитий обсяг газу.

При розрахунку за газ проконтролювти, щоб оператор банківської установи вніс дані лічильника. Таким чином, вказані споживачем у відривному талоні рахунку фактичні показання лічильника потрапляють в автоматизовану програму обліку. Виходячи із фактичних показань лічильника автоматично проводиться перерахунок споживання та заборгованості. Результати проведеного перерахунку будуть враховані при формуванні рахунку у наступному місяці.